• Máj v Školskom klube detí

• Máj bol v ŠKD veľmi pestrý. Okrem toho, že sa deti hrali rôzne spoločenské a pohybové hry, vyrábali mamičkám pozdravy ku Dňu matiek, jarné stromy,záložky do knihy,motýle a papierové loďky. Je to aj mesiac tradícií  a pekných zvykov, ktoré sme spojili aj s príjemnou prechádzkou po dedine,kde sme si pozreli postavený máj.  Tento mesiac sme sa naučili aj viť venčeky z púpavy a niečo sme si povedali aj o liečivých bylinkách.

• Deň detí

• Pri príležitosti Dňa detí, všetci žiaci materskej a základnej školy dostali balíčky. Sponzorom bolo Občianske združenie pri ZŠ s MŠ,Motešice. Vedenie školy v mene všetkých detí ďakuje.

• Ocenenie z  celoslovenského kola súťaže
          • Ocenenie z celoslovenského kola súťaže

• Žiaci 3. ročníka sa zapojili do súťaže "Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko". Žiačka Klára Bugalová sa prebojovala svojou prácou do celoslovenského kola. Za svoju prácu dostala cenu, ktorú jej dnes odovzdala triedna učiteľka Mgr. Veronika Richtárechová. Všetci jej k víťazstvu gratulujeme.