• Rozlúčka so žiakmi 9. ročníka

• Naši deviataci si dňa 30. júna prevzali svoje vysvedčenia v obradnej sieni miestneho KD v Motešiciach za prítomnosti pána starostu, pani zástupkyne a celého pedagogického zboru. Po slávnosti si všetci zúčastnení posedeli pri výbornej torte a zákuskoch. Prajeme našim absolventom všetko dobré a veľa úspechov v ich ďalšom štúdiu.

• Didaktické hry

• V stredu 28.júna sme mali didaktické hry pre žiakov prvého stupňa. So žiakmi sme mali úžasný a zábavný deň plný aktivít. Vybrali sme sa na ihrisko v Obci Motešice, kde sme strávili čas hravým spôsobom.Okrem toho sme navštívili aj jazdiareň žrebčína v  Motešiciach, kde sme mali možnosť vidieť ukážku jazdy na koni od našich žiakov Agátky a Janka Magálových. Na ihrisku sme si užili grilovanie špekáčok a vyskúšali si rôzne športové disciplíny, ktoré žiakov bavili.Žiaci sa do nich zapojili so zanietením. Tento deň bol skvelou príležitosťou nato, aby sme sa aktívne pohybovali a prejavili svoje športové schopnosti. Boli sme radi,že sme mohli stráviť čas vonku na čerstvom vzduchu, spoznávať nové zážitky a rozvijať schopnosti a vedomosti v oblasti človek a príroda.

• ROBOTIKA

• Na hodine Techniky sme v rámci projektu ROBOTIKA zostrojovali a programovali robota QOOPERA. Žiaci 8.A nadobudli zručnosti pre vytváranie jednoduchých postupov na pohyb,reakciu a interakciu robota.